SPECIALISTAI

Rasa Marozienė

Estetinės medicinos specialistė, „Sculpta“ klinikos vadovė 8 metų patirtį estetinės medicinos srityje sukaupusi Rasa Marozienė, daugiausia koncentruojasi į veido kontūravimo ir lūpų formavimo procedūras.


Jau nuo paauglystės laikų Rasą domino grožio pasaulis ir noras padėti jį puoselėti. Baigusi vizažo mokymus Rasa suprato, kad nori į grožio paslaptis gilintis išsamiau, todėl baigė medicinos mokslus ir tapo profesionalia estetinės medicinos specialiste. Šiandien Rasai savo grožį patiki ryškiausios šalies žvaigždės ir įtakingos verslo moterys.


Rasa aktyviai dalyvauja tarptautiniuose kongresuose ir stažuotėse tiek Lietuvoje, tiek užsienyje (Italijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Švedijoje ir Prancūzijoje). Rasa taip pat nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius individualiuose mokymuose pas žinomus plastikos chirurgus„ Allergan Medical Institute“ profesionalus, Švedijoje (Malmo) ir Rusijoje (Maskva) lankė mokymus pas pasaulinio garso Brazilijos plastikos chirurgą, knygų auotorių Mauricio de Maio.


„Sculpta“ klinikos vadovė darbą Kaune ne vienerius metus derino su darbu medicinos ir grožio įstaigose Londone (Didžioje Britanija) ir Los Andžele (JAV). Būtent šešerių metų darbas užsienyje ir paskatino Rasą atidaryti naują kliniką Kaune, kurioje ji gali įgyvendinti geriausias kitų šalių grožio ir sveikatos klinikų praktikas.

SCULPTA_Arminas_Petrauskas.jpg
Sculpta_dovanu_kuponas.jpg

Sculpta dovanų kuponas - bet kuriai pasirinktai procedūrai

Baigti kursai ir seminarai: