SPECIALISTAI

Lina Mockevičienė

Gydytoja akušerė–ginekologė, medicinos mokslų daktarė Lina Mockevičienė doktorantūros studijų metu atliko mokslo tiriamąjį darbą ginekologinės endokrinologijos srityje. Gydytoja nagrinėjohormoninių kontraceptinių preparatų poveikį moters organizmui ir seksualinei funkcijai. Už nuopelnus moterų sveikatos srityje, Lietuvos Mokslų Taryba Linai Mockevičienei yra suteikusi Jaunojo mokslininko apdovanojimą.


Gydytoja Lina Mockevičienė yra Lietuvos kontraceptologijos draugijos tarybos narė ir Europos kontraceptologijos draugijos tarybos narė. Taip pat aktyviai dalyvauja ir Lietuvos seksualinės medicinos draugijos taryboje, yra šios draugijos leidžiamo žurnalo „Seksualinė medicina“ redaktorė.


Gydytoja ginekologė skaito pranešimus ir rašo mokslinius straipsnius – iš viso yra publikavusi per 20 straipsnių ir skaičiusi daugiau nei 50 paskaitų.


Lina Mockevičienė taip pat yra sertifikuota estetinės ginekologinės medicinos trenerė, vedanti mokymus tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių gydytojams. Estetinės ginekologijos žinias jigilino ir tobulino Prancūzijoje, Ukrainoje, Varšuvoje.


Gydytoja akušerė – ginekologė Lina Mockevičienė teigia, kad darbas jai yra hobis, o didžiausia motyvacija –laimingos pacientės!

SCULPTA_Arminas_Petrauskas.jpg
Sculpta_dovanu_kuponas.jpg

Sculpta dovanų kuponas - bet kuriai pasirinktai procedūrai

Baigti kursai ir seminarai: