SPECIALISTAI

Jolanta Urbštienė

Gydytoja dermatovenerologė Jolanta Urbštienė turi 32 m. darbo patirtį. Dirbo Kauno medicinos instituto infekcinių ligų ir dermatovenerologijos katedroje dėstytoja, Kauno medicinos universiteto šeimos klinikoje. Gydytoja turi didelę administravimo ir vadovavimo patirtį – buvo Kauno odos ir veneros ligų dispanserio poliklinikos  vedėja, Kauno II klinikinės ligoninės odos ir veneros ligų poliklinikos vedėja, Kauno rajono savivaldybės gydytoja. Šiuo metu dirba Kauno miesto poliklinikoje gydytoja dermatovenerologe, šeimos klinikoje „Vita longa“ dermatovenerologe, „Gedimino klinika“ direktore ir gydytoja dermatovenerologe. Gydytoja Jolanta Urbštienė tai pat yra parašiusi straipsnių įvairiais dermatologijos klausimais. Yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė.


Gydytojos domėjimosi sritys: bendroji dermatologija, pediatrinė dermatologija, nagų ir pėdų ligos, dermatoskopija, darbas su skaitmeniniu dermatoskopu, dermatoonkologija, fototerapija. Gydytoja Jolanta Urbštienė, pasitelkdama krioterapiją, lazerio ir elektrokoaguliacijos metodus šalina įvarius odos darinius, taip pat atlieka estetines procedūras (mezoterapiją, hialurono užpildus, botulino injekcijas). Odos ligų diagnostikai atlieka odos biopsijas, odos grybelio tyrimus.

SCULPTA_Arminas_Petrauskas.jpg
Sculpta_dovanu_kuponas.jpg

Sculpta dovanų kuponas - bet kuriai pasirinktai procedūrai

Baigti kursai ir seminarai:

Gydytoja nuolatos tobulina savo kvalifikaciją įvairiose stažuotėse, dalyvauja dermatovenerologų rengiamose konferencijose Lietuvoje ir užsienio šalyse. Gydytoja dalyvavo tarptautinėje lazerių panaudojimo medicinoje konferencijoje Lietuvoje, Pasaulinėje dermatovenerologų ir lazerio panaudojimo dermatovenerologijoje konferencijoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Baltijos šalių dermatovenerolgų asociacijos kongresuose, Europos dermatologijos ir venerologijos akademijos kongresuose Čekijoje ir Ispanijoje, tarptautinėje Europos – Azijos dermatovenerologų konferencijoje Kinijoje, tarptautinėje sveikatą stiprinančių ligoninių tinklo konferencijoje Rusijoje. Taip pat gydytoja prisideda prie kasmet rengiamos melanomos dienos akcijos, dalyvauja nagų grybelinių susirgimų tyrimų programoje.